Нормативно-правове регулювання реєстраційної діяльності. Коментований довідник

Нормативно-правове регулювання реєстраційної діяльності. Коментований довідник

15290
В наличии
Количество:
итого:
920 грн
характеристики Описание
Тираж 100 шт
ISBN 978-966-916-726-2 
Переплет твердый 
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 
Год издания 2019 
Язык украинский 
Количество страниц 628 стр
Тип издания Справочник 
Автор Іванський А.Й. 
Вес 0.7 кг 

Коментований довідник містить тематично систематизоване законодавство у галузі державної реєстрації з відповідними описами за напрямами такої діяльності, що відносяться до компетенції органів Міністерства юстиції України та інших суб’єктів реєстраційної діяльності.

Передача повноважень від територіальних органів Мінюсту до органів місцевого самоврядування у галузі реєстрації прав на нерухоме майно та обтяжень на них, повноважень щодо реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців, цивільного стану громадян та інших з 1.05.2016 значно поширила коло суб’єктів реєстраційної діяльності та повністю змінила ситуацію на ринку реєстраційних послуг. Вперше в Україні встановлений порядок позасудового оскарження дій державного реєстратора, а фактично вирішення спору про власність не судовим органом.

Коментований довідник містить коментарі й стосовно інших важливих аспектів реєстраційної діяльності та, для зручності користування, витяги з важливих нормативних джерел. Автор працював заступником начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - Начальником управління державної реєстрації та має власний досвід діяльності у галузі державної реєстрації.

Для співробітників органів Міністерства юстиції, керівників органів місцевого самоврядування, керівників та працівників підрозділів та підприємств з державної реєстрації, судів місцевих судів, нотаріусів, науковців, аспірантів, студентів юридичних вузів, а також для широкого кола усіх небайдужих осіб до питань державної реєстрації.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов