Право Європейського союзу: підручник

Право Європейського союзу: підручник

12954
В наличии
Количество:
итого:
350 грн
характеристики Описание
ISBN 978-966-438-632-3 
Издательство Фенікс 
Вес 1.5 кг 
Автор Вишняков О.К. 
Тираж 500 шт
Количество страниц 883 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Год издания 2013 

Підручник містить виклад загальної та особливої частини курсу права Європейського Союзу (ЄС) та дає можливість вивчити структуру та зміст окремих галузей у рамках цієї правової системи. Матеріал ілюстровано нормативними актами ЄС та практикою Суду ЄС Приділено увагу деяким правовим галузям, які раніше висвітлювалися недостатньо або взагалі не висвітлювалися у вітчизняній навчальній літературі. Матеріал викладено з урахуванням установчих документів ЄС у редакції Лісабонського договору (набрав чинності 1 грудня 2009 p.).

Книга не є суто студентським підручником, хоча саме це є її головне призначення. Вона є також спробою на професійній основі викласти у комплексі правову систему Європейського Союзу з точки зору перспективи приєднання до неї України в рамках політичної асоціації та економічної інтеграції. Останній приділено особливу увагу, оскільки економічна інтеграція матиме деяким чином випереджуючу динаміку. Поступовість інтеграційних економічних процесів та успішність України на цьому шляху визначатимуть й відповідні забезпечувальні політичні рішення, рівень інтеграційної взаємодії України та інституціональної системи ЄС.

Авторський колектив приклав максимум зусиль для того, щоби це видання було якоюсь мірою керівництвом при вирішенні практичних питань, пов'язаних з законодавством та юриспруденцією ЄС, - сферами, які довгий час залишалися terra incognita для вітчизняних фахівців - юристів, економістів, спеціалістів з питань управління та ін., не кажучи вже про практичне застосування у вітчизняних реаліях.

Колектив авторів сподівається, що це видання служитиме подальшій інтеграції України до європейського економічного та правового простору та принесе користь і задоволення її читачам та користувачам, відповідатиме їх потребам та високим вимогам.

Підручник розрахований на студентів вищих юридичних навчальних закладів України. Він також може стати у нагоді викладачам правових дисциплін, юристам-практикам, державним службовцям та усім, хто цікавиться законодавством та судовою практикою ЄС.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов