Право на життя в умовах збройних конфліктів і ситуацій насильства всередині держави

Право на життя в умовах збройних конфліктів і ситуацій насильства всередині держави

154033
В наличии
Количество:
итого:
390 грн
характеристики Описание
Издательство Фенікс 
ISBN 978-966-928-691-8 
Год издания 2021 
Вес 0.3 кг 
Автор Усманов Ю.І. 
Тираж 100 шт
Количество страниц 180 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 

У монографії висвітлюються актуальні проблеми забезпечення захисту права на життя в умовах збройних конфліктів і ситуацій насильства всередині держави. Досліджується розвиток права на життя, встановлюються межі захисту такого права та умови, за яких це право набуває відносного характеру.

Аналізуються обставини правомірного обмеження права на життя, а також шляхи подолання нормативних і практичних колізій, напрями і перспективи вдосконалення міжнародних і національних механізмів захисту такого права.

Спираючись на принципи необхідності, пропорційності й обережності порівнюються режими захисту права на життя в умовах збройних конфліктів і ситуацій насильства всередині держави.

З’ясовується стан захисту права на життя в Україні на прикладі подій 2013-2014 років на Майдані Незалежності під час Революції гідності, збройного конфлікту між РФ та Україною. Сформульовано пропозиції щодо вдосконалення українського законодавства з розглянутих питань з метою посилення захисту права на життя на території України.

Розраховано на науковців, викладачів, працівників правоохоронних і судових органів, адвокатів, студентів юридичних закладів вищої освіти, а також усіх, хто цікавиться питаннями міжнародного права.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов