Право особи на доступ до публічної інформації: адміністративно-правове забезпечення і захист

Право особи на доступ до публічної інформації: адміністративно-правове забезпечення і захист

153144
В наличии
Количество:
итого:
620 грн
характеристики Описание
Год издания 2019 
ISBN 978-966-916-818-4 
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 
Вес 0.3 кг 
Автор Сибіга О.М. 
Тираж 300 шт
Количество страниц 370 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 

Монографію присвячено актуальним проблемам становлення та розвитку національного законодавства у сфері доступу до публічної інформації. Комплексний аналіз норм матеріального, процедурного і процесуального адміністративного права дозволив розглянути реалізацію права особи на доступ до публічної інформації у динаміці, починаючи з декларації цього права в нормативно-правових актах і закінчуючи судовим рішенням у спорах про оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядника публічної інформації.

Особлива увага приділяється понятійному апарату, адже в наукових джерелах представлені різноманітні концепції щодо визначення понять «інформація», «публічна інформація», «право на інформацію», «право на доступ до публічної інформації» тощо. Пропонуються шляхи вирішення проблем, що пов’язані з реалізацією права особи на доступ до публічної інформації та які існують на теоретичному, правотворчому і правозастосовному рівнях.

Для науковців, викладачів, аспірантів, студентів юридичних факультетів, а також читачів, які цікавляться актуальними проблемами адміністративного права і процесу України.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов