Правопорядок у сфері національної безпеки сучасної України

Правопорядок у сфері національної безпеки сучасної України

153327
В наличии
Количество:
итого:
260 грн
характеристики Описание
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 
Тираж 300 шт
Автор Пучков О.О. 
Количество страниц 208 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Тип издания Монография 
ISBN 978-966-916-981-5 
Год издания 2019 
Вес 0.3 кг 

У монографії комплексно досліджується правопорядок в сфері національної безпеки на основі сучасних українських реалій. Вивчення правопорядку в сфері національної безпеки проведено з позицій постнекласичного підходу. Правопорядок у сфері національної безпеки розглядається як складна динамічна система, що самоорганізовується.

Використовуючи наукові напрацювання, у межах дослідженої проблематики описано характерні ознаки правопорядку в сфері національної безпеки. Проведено аналіз існуючих понять та визначень категорії «національна безпека», їх змісту. Виокремлено та розглянуто значення основних атрибутів національної безпеки у сучасній юридичній науці.

Досліджено поняття та архітектоніку державно-правового механізму забезпечення правопорядку в сфері національної безпеки. Доведено, що вона складається з трьох взаємозалежних та взаємообумовлюючих елементів: ціннісно-нормативного, інституційного, інструментального. Звертається особлива увага на діяльність громадських організацій у аспекті забезпечення правопорядку в сфері національної безпеки.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов