Правова карта сучасного світу

Правова карта сучасного світу

14427
Нет в наличии
характеристики Описание
Издательство Право 
Год издания 2018 
Автор Зінченко О.В., Петришин О.В. 
ISBN 978-966-937-343-4 
Тираж 300 шт
Количество страниц 508 стр
Переплет мягкий 

У навчальному посібнику розглядаються сучасна правова карта світу, особливості функціонування національних правових систем, що входять та походять із основних правових сімей сучасності – романо-германського, англо-американського, традиційного та релігійного права.

Висвітлюється коло питань, що стосуються формування і функціонування національних правових систем сучасності, особливостей їх форми держави, специфіки системи джерел права, системи органів державної влади, особливостей правового статусу особи в національних правових системах.

Навчальний посібник можна використовувати при вивченні курсів «Теорія держави і права», «Порівняльне правознавство», «Сучасні правові системи», «Історія держави і права зарубіжних країн», «Міжнародне право», «Конституційне право зарубіжних країн», «Парламентське право», «Конституційне право зарубіжних країн», «Країнознавство» та ін.

Розраховано на студентів, аспірантів та викладачів юридичних вищих навчальних закладів і факультетів, усіх, хто цікавиться питаннями функціонування сучасних правових систем.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов