Вітчизняний досвід та перспективи публічного адміністрування у сфері інтелектуальної власності

Вітчизняний досвід та перспективи публічного адміністрування у сфері інтелектуальної власності

15288
В наличии
Количество:
итого:
630 грн
характеристики Описание
Переплет мягкий 
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 
Год издания 2018 
Язык украинский 
Количество страниц 468 стр
Тип издания Монография 
Автор Хрідочкін А.В. 
Вес 0.5 кг 
Тираж 100 шт
ISBN 978-966-916-750-7 

Монографія присвячена комплексному дослідженню теоретичних і практичних питань публічного адміністрування у сфері інтелектуальної власності.

Проаналізовано теоретико-методологічні засади дослідження публічного адміністрування у сфері інтелектуальної власності (генезис його становлення та розвитку в Україні, сфера інтелектуальної власності як об’єкт публічного адміністрування та державна політика щодо публічного адміністрування у сфері інтелектуальної власності в Україні).

Здійснено аналіз організаційно-правових засад публічного адміністрування у сфері інтелектуальної власності (його форм, методів, державно-реєстраційних засобів та особливостей інформаційно-аналітичного забезпечення).

Досліджено концептуальні засади адміністративної відповідальності за порушення законодавства у сфері інтелектуальної власності та механізм реалізації її заходів в Україні. Розглянуті науково-теоретичні заходи реформування та напрями подальшого розвитку публічного адміністрування у сфері інтелектуальної власності в Україні. Монографія розрахована на науковців, науково-педагогічних працівників і практичних працівників правоохоронних і судових органів, органів державної влади та місцевого самоврядування.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов