Вітчизняний досвід та перспективи публічного адміністрування у сфері інтелектуальної власності

Вітчизняний досвід та перспективи публічного адміністрування у сфері інтелектуальної власності

15288
В наличии
Количество:
итого:
380 грн
характеристики Описание
Год издания 2018 
Язык украинский 
Количество страниц 468 стр
Тип издания Монография 
Автор Хрідочкін А.В. 
Вес 0.5 кг 
Тираж 100 шт
ISBN 978-966-916-750-7 
Переплет мягкий 
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 

Монографія присвячена комплексному дослідженню теоретичних і практичних питань публічного адміністрування у сфері інтелектуальної власності.

Проаналізовано теоретико-методологічні засади дослідження публічного адміністрування у сфері інтелектуальної власності (генезис його становлення та розвитку в Україні, сфера інтелектуальної власності як об’єкт публічного адміністрування та державна політика щодо публічного адміністрування у сфері інтелектуальної власності в Україні).

Здійснено аналіз організаційно-правових засад публічного адміністрування у сфері інтелектуальної власності (його форм, методів, державно-реєстраційних засобів та особливостей інформаційно-аналітичного забезпечення).

Досліджено концептуальні засади адміністративної відповідальності за порушення законодавства у сфері інтелектуальної власності та механізм реалізації її заходів в Україні. Розглянуті науково-теоретичні заходи реформування та напрями подальшого розвитку публічного адміністрування у сфері інтелектуальної власності в Україні. Монографія розрахована на науковців, науково-педагогічних працівників і практичних працівників правоохоронних і судових органів, органів державної влади та місцевого самоврядування.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов