Правове регулювання міжнародних перевезень

Правове регулювання міжнародних перевезень

13692
Нет в наличии
характеристики Описание
Тираж 500 шт
Количество страниц 318 стр
Переплет твердый 
Год издания 2012 
Издательство Знання 
Автор Столярський О.В. 
ISBN 978-966-346-991-1 

У навчальному посібнику розглянуто національні й міжнародно-правові норми, які регулюють виникнення, здійснення та припинення міжнародних перевезень. Питання правового регулювання міжнародних перевезень розкрито через призму міжнародних приватно-правових відносин.
Проаналізовано основні міжнародні транспортні конвенції, що стосуються перевезень, які здійснюють за допомогою повітряного, залізничного, автомобільного, морського та річкового транспорту. Водночас охарактеризовано норми національного законодавства України про укладання та виконання договору перевезення різними видами транспорту.
Для студентів стаціонарного і слухачів заочного навчання, котрі вивчають курси “Міжнародне приватне право”, “Міжнародне транспортне право”, “Правове регулювання міжнародних перевезень”, “Транспортне право України”, а також юристів, дослідників правового регулювання міжнародних перевезень на науковому та науково-практичному рівнях, практиків міжнародних транспортних і транспортно-експедиторських компаній.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов