Правове регулювання праці у Великобританії: прогресивний досвід і перспективи для України

Правове регулювання праці у Великобританії: прогресивний досвід і перспективи для України

14495
В наличии
Количество:
итого:
180 грн
характеристики Описание
Тираж 100 шт
Количество страниц 174 стр
Переплет мягкий 
Издательство Право 
Год издания 2017 
Автор Венедіктов С.В. 
ISBN 978-966-7067-23-6 

Монографія присвячена дослідженню особливостей правового регулювання трудових відносин у Сполученому Королівстві Великобританії та Північній Ірландії.

Наведена загальна характеристика сучасної британської правової системи та джерел трудового права. З методологічних та практичних позицій розкрито правову природу трудового договору, його сторони та зміст.

Висвітлено механізми забезпечення дисципліни праці за британським правом, а також види дисциплінарної відповідальності та порядок притягнення до неї.

Охарактеризовано специфіку припинення трудових правовідносин, включаючи такі категорії, як несправедливе та протиправне звільнення. Проаналізовано судову систему Великобританії та органи, що безпосередньо розглядають трудові спори.

Зосереджено увагу на перспективах запровадження в Україні окремих елементів британського трудового права, таких як: гнучке регулювання праці, локальний трудовий стаж, вимушене звільнення, надання працівнику компенсації замість попередження про розірвання трудового договору, розгляд трудових спорів у спеціалізованій судовій інстанції та ін.

Розрахована на науковців, викладачів, докторантів і студентів вищих навчальних закладів юридичної спрямованності, а також інших осіб, яких цікавлять питання українського та зарубіжного трудового права.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов