Правове регулювання угод із земельними ділянками в Україні

Правове регулювання угод із земельними ділянками в Україні

12999
Нет в наличии
характеристики Описание
Год издания 2008 
ISBN 978-966-438-143-4 
Издательство Фенікс 
Вес 0.5 кг 
Автор Глотова О.В. 
Тираж 500 шт
Количество страниц 256 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 

Монографія написана з урахуванням положень сучасного земельного законодавства України. В ній розглядається роль держави у розвитку ринку землі, досліджується поширення договірних відносин в умовах існування ринку земельних ділянок, аналізується зміст та особливості окремих видів правових угод стосовно обігу різних категорій земель.

Значна увага приділяється питанням теорії земельно-правових угод, зокрема, поняттю та класифікації угод із земельними ділянками, земельній ділянці як предмету угоди, суб’єктам угод із ділянками землі, умовам дійсності угод із земельними ділянками тощо. У монографії розглядається співвідношення норм цивільного та земельного права у сфері правового регулювання угод із земельними ділянками.

Монографія буде корисною для працівників органів державної влади та місцевого самоврядування, судових та прокурорських органів, викладачів вищих навчальних закладів і науковцям-дослідникам земельних відносин, студентам, магістрам та аспірантам вищих юридичних закладів освіти, а також усім, хто цікавиться питаннями земельного законодавства і права.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов