Правове регулювання вирішення адміністративними судами спорів у сфері публічно-правових відносин: етимологія, ґенеза, практика

Правове регулювання вирішення адміністративними судами спорів у сфері публічно-правових відносин: етимологія, ґенеза, практика

153736
В наличии
Количество:
итого:
400 грн
характеристики Описание
Переплет твердый 
Год издания 2019 
ISBN 978-966-992-159-8 
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 
Вес 0.5 кг 
Автор Тильчик В.В. 
Тираж 300 шт
Количество страниц 375 стр
Язык украинский 

У монографії осмислено поняття, сутність, зміст спорів у сфері публічно-правових відносин як предмет адміністративної судової юрисдикції. Здійснено ретроспективний аналіз процесів формування детермінант спорів у сфері адміністративно-правових відносин, що вирішуються у порядку адміністративного судочинства, запропоновано їх характеристику в розрізі онтологічного, гносеологічного та аксіологічного інструментарію пізнання.

Закцентовано увагу на теоретико-правових проблемах вирішення адміністративними судами вказаних видів спорів. Запропоновано авторський підхід до поняття спору у сфері публічно-правових відносин та критерії його розмежування з іншими суміжними правовими категоріями. Розкрито ознаку конфліктності публічно-правових відносин як передумову виникнення спорів у цій сфері. Окреслено предмет спорів, які підлягають вирішенню в порядку адміністративного судочинства та представлено класифікацію останніх. З’ясовано сутність процесуальної форми вирішення спорів у сфері публічно-правових відносин засобами адміністративного судочинства.

Розкрито принципи вирішення таких спорів, актуальні питання структури судового адміністративного процесу та досліджено його основні категорії у контексті новел процесуального законодавства. В розрізі вирішення актуальних питань вдосконалення вирішення спорів у сфері публічно-правових відносин адміністративними судами проаналізовано досвід окремих розвинених країн світу та шляхи його імплементації у вітчизняне правове поле, зокрема використання його кращих практик з урахуванням.

Видання рекомендоване для науковців, викладачів, здобувачів наукових ступенів, практичних працівників органів державної влади, суддів, а також усіх тих, хто цікавиться проблематикою вирішення адміністративними судами спорів у сфері публічно-правових відносин.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов