Правове забезпечення розвитку інформаційної сфери України: адміністративно-деліктний аспект

Правове забезпечення розвитку інформаційної сфери України: адміністративно-деліктний аспект

15260
Нет в наличии
характеристики Описание
Автор Заярний О.А. 
Количество страниц 700 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Год издания 2017 
ISBN 978-966-916-331-8 
Тип издания Монография 
Вес 1 кг 
Издательство Київський національний університет імені Тараса Шевченка 
Тираж 300 шт

Монографія є першим у вітчизняному правознавстві комплексним дослідженням проблем правового забезпечення розвитку інформаційної сфери України засобами адміністративно-деліктної політики. У роботі в системному зв’язку досліджені адміністративні інформаційні правопорушення, розкрито особливості їх окремих видів, проаналізовано причини й умови, що сприяють їх вчиненню.

Обґрунтовано загальнотеоретичні засади формування та реалізації адміністративно-деліктної політики держави як цілісного, послідовного, багато-функціонального механізму правового забезпечення розвитку інформаційної сфери України.

Особливу увагу автор приділяє:

- проблемам адміністративно-правової охорони та захисту інформаційних прав і свобод особи від протиправних посягань суб'єктів публічної адміністрації, їх посадових осіб;

- сформульований авторський підхід до розуміння змісту відповідальності держави за правопорушення в інформаційній сфері.

- досліджено особливості запобігання адміністративним правопорушенням у сфері обігу публічної інформації, діяльності засобів масової інформації, в галузі телекомунікацій та інформатизації, запропоновано науково обґрунтовані критерії й етапи адміністративної деліктолізації протиправних діянь, що вчиняються в інформаційній сфері України.

Для науковців, викладачів, аспірантів, студентів вищих юридичних навчальних закладів, працівників правоохоронних органів, суддів, юристів-практиків, усіх, хто цікавиться проблемами правового забезпечення розвитку інформаційної сфери України.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов