Правове забезпечення цифрової економіки

Правове забезпечення цифрової економіки

153306
В наличии
Количество:
итого:
290 грн
характеристики Описание
Вес 0.4 кг 
Год издания 2020 
Тираж 300 шт
Количество страниц 296 стр
Переплет мягкий 
Язык украинский 
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 
ISBN 978-617-7087-80-8 
Автор Крупчан О.Д. 

У посібнику викладено теоретичний матеріал для вивчення дисципліни «Правове забезпечення цифрової економіки». Зокрема, розкрито сутність, основні характеристики та етапи становлення інформаційного суспільства, а також надано характеристику цифрової (інформаційної) економіки як економічної основи сучасного інформаційного суспільства.

Проаналізовано правовідносини, що складаються у сфері цифрової економіки. Висвітлено інформаційні аспекти інтелектуальної власності. Також проаналізовано правові засади державного регулювання цифрової економіки.

Значну увагу присвячено особливостям правового регулювання суспільних відносин в базових галузях (секторах) цифрової економіки, таких як: телекомунікації, інформатизація, Інтернет, електронні засоби масової інформації. Крім цього, наведено запитання для самоперевірки та додаткову літературу для поглиблення знань.

Для викладачів, студентів, аспірантів і науковців, а також усіх тих, хто цікавиться питаннями правового забезпечення розвитку цифрової економіки.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов