Правові засоби стимулювання інноваційного розвитку України в умовах євроінтеграції

Правові засоби стимулювання інноваційного розвитку України в умовах євроінтеграції

153489
В наличии
Количество:
итого:
220 грн
характеристики Описание
Количество страниц 270 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Год издания 2015 
ISBN 978-966-438-985-0 
Автор Ківалов С.В., Подцерковний О.П. 
Вес 0.4 кг 
Издательство Фенікс 
Тираж 300 шт

Монографію присвячено ключовим проблемам удосконалення правових засобів державної інноваційної політики в умовах підписання Угоди про асоціацію з ЕС та проведення в Україні економіко-правових реформ.

Передбачається розглянути стан та правові проблеми в інноваційній сфері, що потребують першочергового вирішення. В основу роботу покладено аналіз правового механізму функціонування інновацій в Україні, намічено напрями вдосконалення господарської компетенції державних органів влади, витців та наукових установ в інноваційній сфері.

Важливе місце в монографії займає встановлення правового режиму діяльності інноваційних структур, розгляд правових особливостей розробки та реалізації інноваціних проектів, залучення венчурного капіталу в економіку України та стимулювання її промислових та транспортних підприємств до впровадження інновацій. Запропоновано шляхи вдосконалення законодавчого забезпечення інноваційної політики держави.

Книга адресована науковим співробітникам, законодавцям, аспірантам, студентам вищих юридичних навчальних закладів, юристам-практикам, управлінцям, а також усім, хто цікавиться проблемами здійснення інноваційної діяльності та формування інноваційної моделі національної економіки з урахуванням досвіду ЄС.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов