Правовідносини у сфері пенсійного забезпечення в Україні

Правовідносини у сфері пенсійного забезпечення в Україні

153038
Нет в наличии
характеристики Описание
Тираж 300 шт
Количество страниц 680 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Год издания 2016 
ISBN 978-966-521-679-7 
Автор Шумило М.М. 
Вес 0.4 кг 
Издательство Ніка-Центр 

Монографія присвячена всебічному та комплексному дослідженню актуальних теоретичних і практичних проблем правовідносин у пенсійному забезпеченні України. Здійснено ґрунтовний аналіз теоретичних засад та розвитку вчення про правовідносини. Показано генезу становлення, розвитку та сучасного стану пенсійного забезпечення загалом та правовідносин у пенсійному забезпеченні зокрема.

Визначено основні фактори, які сприяли виникненню соціального захисту. З’ясовано та проаналізовано ознаки поняття правовідносин у пенсійному забезпеченні. Вперше реалізовано дослідження пенсійних правовідносин та правовідносин у пенсійному забезпеченні через призму теорії системи.

У роботі розроблено й обгрунтовано концепцію комплексу правовідносин у пенсійному забезпеченні на противагу концепції комплексного пенсійного право-відношення. Складовими розробленої концепції є логічно побудований алгоритм здійснення особою права на пенсію, який охоплює такий комплекс правовідносин: пенсійно-страхові, процедурно-організаційні, пенсійно-забезпечувальні, у разі порушення права на пенсію — процесуально-захисні та виконавчі (постпро-цесуальні) правовідносини. Висвітлено питання застосування пенсійного законодавства.

Зосереджено увагу на аналізі Рішень Конституційного Суду України та їх реалізації як одній із форм визначення державної політики в соціальній сфері. Досліджено рішення Європейського суду з прав людини щодо України та інших країн, запропоновано механізми їхньої імплементації у національне законодавство. Проаналізовано ключові проблеми вирішення пенсійних спорів у межах адміністративної юстиції.

Розрахована на науковців, викладачів, докторантів, аспірантів і студентів юридичних вузів та факультетів, посадових осіб органів, які застосовують пенсійне законодавство, суддів, спеціалізацією яких є розгляд пенсійних спорів, усіх, хто має бажання поглибити власні знання у сфері пенсійного забезпечення.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов