Правозахисна діяльність адвокатури. Теоретико-правовий ракурс

Правозахисна діяльність адвокатури. Теоретико-правовий ракурс

153708
Нет в наличии
характеристики Описание
Год издания 2018 
ISBN 978-966-928-268-2 
Издательство Фенікс 
Вес 0.5 кг 
Автор Аракелян М.Р. 
Тираж 300 шт
Количество страниц 384 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 

У монографії представлено авторську концепцію сучасної парадигми правоза-хисної діяльності у контексті становлення громадянського суспільства і правової держави в Україні.

Розкрито правову природу інституту адвокатури, розглянуто теоретико-правові аспекти його виникнення і розвитку як визначальної складової правозахисної системи. Особливу увагу приділено визначенню ролі адвокатури у забезпеченні права на безоплатну правову допомогу. Охарактеризовано нормативно-правові засади функціонування української адвокатури.

Значну увагу приділено аналізу міжнародно-правових засад адвокатської діяльності та нормативно-правовим основам діяльності адвокатів у Європейському Союзі Запропоновано шляхи вдосконалення правозахисної системи взагалі та адвокатури як її важливої складової зокрема у контексті модернізації правової системи України

Призначено для науковців, викладачів вищих навчальних закладів юридичного профілю, правозастосовців, студентів, а також усіх, хто цікавиться проблематикою, яка розглядається у монографії.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов