Принцип поділу влади: ідейно-теоретичні засади та практика реалізації на прикладі республіки Польща (історико-правовий аналіз)
новинка

Принцип поділу влади: ідейно-теоретичні засади та практика реалізації на прикладі республіки Польща (історико-правовий аналіз)

153487
В наличии
Количество:
итого:
300 грн
характеристики Описание
Автор Яценко І.С. 
Тираж 300 шт
Год издания 2020 
Количество страниц 436 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Издательство Юрінком Iнтер 
ISBN 978-966-667-757-3 
Тип издания Монография 
Вес 0.3 кг 

Видання присвячено поділу влади, що становить базовий принцип забезпечення демократії. У виданні поділ влади розглядається також як головний запобіжник узурпації влади, що захищає державний устрій, права і свободи громадян, впроваджує верховенство права.

Сучасні суспільно-політичні умови та ідейно-теоретичні засади реалізації поділу влади вимагають нового осмислення як щодо їх місця і значення щодо політико-правового простору, так і для розуміння функцій та демократичного устрою держави.

У дослідженні розглянуто історичні етапи формування та дієвість правової цивілізації на прикладі демократичної держави, якою є Республіка Польща.

Видання буде дуже корисним для юристів, політологів, соціологів, що цікавляться досвідом розбудови демократії в сучасній Польщі.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов