Принципи сімейного права (сутність та проблеми застосування)

Принципи сімейного права (сутність та проблеми застосування)

153192
В наличии
Количество:
итого:
380 грн
характеристики Описание
Тираж 300 шт
Автор Менджул М.В. 
Количество страниц 420 стр
Переплет мягкий 
Язык украинский 
Тип издания Монография 
ISBN 978-617-531-206-3 
Год издания 2019 
Вес 0.3 кг 
Издательство Видавництво Олександра Гаркуші 

Монографія є комплексним дослідженням сутності та проблем застосування принципів сімейного права. Висвітлено основні концепції щодо розуміння поняття та ознак принципів сімейного права. Досліджено види принципів сімейного права, а також їх місце в системі правових принципів.

Особливу увагу приділено аналізу способів фіксації та особливостей застосування принципів сімейного права в Україні, США, Канаді та державах ЄС. Проаналізовано досвід ЄС щодо проведення уніфікації принципів сімейного права.

Досліджено значення принципу рівності у регулюванні сімейних відносин, висвітлено сутнісні особливості окремих принципів сімейного права у сфері охорони шлюбу та сім’ї (державної охорони сім’ї, недопустимості втручання у сімейне життя, добровільності укладення шлюбу, найкращих інтересів дитини та інших), а також надано пропозиції щодо удосконалення законодавства України.

Монографія розрахована на науковців, викладачів, докторантів, аспірантів, студентів вищих навчальних закладів, юристів-практиків, а також читачів, яких цікавлять проблеми сімейного права.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов