Принципи цивільного, господарського та адміністративного судочинства

Принципи цивільного, господарського та адміністративного судочинства

14938
Нет в наличии
характеристики Описание
Тип издания Монография 
ISBN 978-617-7500-57-4 
Издательство Національна академія прокуратури України 
Вес 0.1 кг 
Автор Козьяков І.М. 
Тираж 100 шт
Количество страниц 258 стр
Язык украинский 
Год издания 2018 

У монографії вперше після прийняття в 2017 році Закону України «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України й інших законодавчих актів» всебічно і комплексно досліджено актуальні теоретичні та практичні проблеми функціонування системи загальних принципів цивільного, господарського й адміністративного судочинства, створеної в результаті спроби уніфікації процесуального законодавства України.

На підставі системного аналізу загальновизнаних міжнародних стандартів правосуддя та положень національного законодавства, з урахуванням практики діяльності Європейського суду з прав людини та Конституційного Суду України, авторами розглянуто проблеми формалізації в праві та реалізації у процесі правозастосовної практики принципів судочинства, систему яких закріплено в модернізованому процесуальному законодавстві. Запропоновано науково обґрунтовані рекомендації щодо їх удосконалення.

Видання буде корисним для суддів, прокурорів, адвокатів, викладачів і науковців, докторантів та аспірантів, а також усіх, хто цікавиться питаннями цивільного, господарського і адміністративного судочинства.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов