Приватно-правові засади захисту прав людини у соціальній державі
новинка

Приватно-правові засади захисту прав людини у соціальній державі

5306
Нет в наличии
характеристики Описание
Год издания 2023 
Тираж 300 шт
Автор Чеховська І.В. 
Количество страниц 566 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Тип издания Монография 
ISBN 978-966-337-679-0 
Издательство ОВК 
Вес 0.5 кг У монографії здійснено аналіз теоретико-правових засад захисту прав людини у соціальній державі. Зосереджено увагу на понятійно-категоріальному апараті, механізмі приватно-правового захисту прав людини, міжнародному та зарубіжному досвіді захисту таких прав. Акцентовано увагу на особливостях окремих форм захисту прав людини у соціальній державі, проаналізовано судову практику, неюрисдикційні форми захисту, самозахист, договірні форми захисту прав та законних інтересів людини і громадянина.

Визначено гарантії та способи захисту прав людини в окремих сферах правовідносин: соціального забезпечення, у сфері інтелектуальної власності, житловій сфері, захисту прав споживачів. Проаналізовано здійснення права на захист учасниками сімейних відносин, визначено окремі аспекти нотаріального та судового захисту спадкових прав громадян. Досліджено систему гарантій захисту прав людини у приватних відносинах, що виникають у звʼязку з наданням медичних послуг.

Призначений для здобувачів вищої освіти, викладачів, аспірантів, докторантів, практичних працівників, працівників судових органів, третейських суддів, адвокатів, нотаріусів, а також усіх, хто досліджує приватно-правові засади захисту прав людини у соціальній державі.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов