Проблеми адаптації трудового законодавства України до законодавства ЄС

Проблеми адаптації трудового законодавства України до законодавства ЄС

153662
Нет в наличии
характеристики Описание
Автор Кайда Н.Я. 
Тираж 300 шт
Количество страниц 360 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Издательство ЦУЛ 
ISBN 978-611-01-2077-7 
Год издания 2020 
Вес 0.5 кг 

У монографії досліджено ключові аспекти теорії та практики адаптації трудового законодавства України до законодавства ЄС. З’ясовано сутність та ознаки адаптації трудового законодавства України до законодавства ЄС, а також досліджено історико-правовий екскурс. Охарактеризовано зміст видів форм адаптації трудового законодавства України до законодавства ЄС.

Визначено особливості сучасного стану реалізації адаптації трудового законодавства України до законодавства ЄС. Розкрито зміст елементів реалізації адаптації трудового законодавства України до законодавства ЄС. У роботі окреме місце посідає аналіз контролю за відповідністю проектів нормативно-правових актів трудового законодавства України праву Європейського Союзу.

Розглянуто національні особливості трудового законодавства ФРН та Франції, а також Польщі, Естонії та Латвії. Визначено ключові тенденції подальшого розвитку адаптації трудового законодавства України до законодавства ЄС. Проаналізовано теоретичні й практичні проблеми адаптації трудового законодавства України до законодавства ЄС та шляхи їх вирішення.

Монографія орієнтована на наукових, науково-педагогічних працівників, працівників соціальної сфери, експертів, докторантів, аспірантів, студентів юридичних факультетів, кафедр.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов