Прогресивна система виконання та відбування покарання у виді позбавлення волі: теоретичні та правові аспекти

Прогресивна система виконання та відбування покарання у виді позбавлення волі: теоретичні та правові аспекти

153881
В наличии
Количество:
итого:
410 грн
характеристики Описание
Язык украинский 
Переплет твердый 
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 
ISBN 978-966-992-137-6 
Год издания 2020 
Вес 0.5 кг 
Автор Гритенко О.А. 
Тираж 300 шт
Количество страниц 400 стр

В монографії розглянуто теоретичні, правові, міжнародні та теоретико-методологічні аспекти реалізації міждисциплінарного інституту прогресивної системи виконання та відбування покарання у виді позбавлення волі. Проблеми доцільності та напрямків подальшого удосконалення відповідного понятійного апарату, законодавчих кримінально-виконавчих положень, практики правозастосування аналізуються на підставі використання системно-правового підходу, вивчення та співставлення сутнісних ознак інституту, яких він набув в результатів реформування законодавства.

Дослідження спрямоване на теоретичне обґрунтування та вироблення пропозицій по удосконаленню чинного кримінально-виконавчого законодавства у частині особливостей застосування різних форм зміни умов утримання під час відбування покарання, усунення суперечностей в змісті правового статусу засуджених до яких застосовуються різні форми прогресивної системи, удосконалення матеріальних підстав прогресивної системи виконання під час виконання та відбування покарання у виді позбавлення волі.

Розраховано на викладачів, аспірантів та студентів юридичних вузів, а також практичних працівників сфери пенітенціарної системи.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов