Прокуратура України та держав-членів Європейського Союзу: порівняльне дослідження

Прокуратура України та держав-членів Європейського Союзу: порівняльне дослідження

153493
Нет в наличии
характеристики Описание
Вес 0.4 кг 
Автор Хорсуненко О.В. 
Тираж 300 шт
Количество страниц 258 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Издательство Фенікс 
ISBN 978-966-928-508-9 
Год издания 2020 

Монографія являє собою комплексне порівняльне наукове дослідження теоретичних і практичних проблем організації та діяльності прокуратури України й держав-членів Європейського Союзу. В роботі проаналізовано розвиток наукової думки у працях вітчизняних і зарубіжних вчених про прокуратуру держав-членів Європейського Союзу та України, розглянуто світовий досвід функціонування прокуратури.

Ключове місце в роботі посідають питання щодо дослідження правового статусу прокуратури держав-членів ЄЄ, зокрема проаналізовано місце прокуратури в системі органів державної влади в цих країнах, розкрито функціональні моделі прокуратур держав-членів ЄЄ, висвітлено структуру правового статусу прокурора в органах прокуратури досліджуваних країн, а також розкрито запровадження Європейської прокуратури як напряму співробітництва правоохоронних служб держав-членів ЄЄ.

Спеціальне місце в роботі відведено дослідженню напрямів удосконалення правового статусу прокуратури України на підставі досвіду держав-членів ЄЄ. На базі проведеного дослідження сформульовано основні положення і пропозиції з вдосконалення законодавства щодо організації та діяльності прокуратури України.

Для наукових і практичних працівників, аспірантів і студентів вищих юридичних навчальних закладів.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов