Протидія судовому розгляду у кримінальних провадженнях та шляхи її подолання у сучасних реаліях
новинка

Протидія судовому розгляду у кримінальних провадженнях та шляхи її подолання у сучасних реаліях

153785
В наличии
Количество:
итого:
370 грн
характеристики Описание
Год издания 2021 
Тираж 300 шт
Автор Одерій О.В., Мудрецький Р.В. 
Количество страниц 224 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Тип издания Монография 
ISBN 978-966-373-929-8 
Издательство КНТ 
Вес 0.5 кг 

У монографії розглянуто комплекс теоретичних і практичних питань, пов’язаних із сучасним станом подолання протидії судовому розгляду у кримінальних провадженнях.

На підставі дослідження та аналізу судово-слідчої практики, широкого кола наукових джерел і положень законодавства надано криміналістичну характеристику способів протидії судовому розгляду у кримінальних провадженнях, визначено їх ознаки та окреслено особливості прогнозування судової ситуації в умовах протидії.

Сформульовано правові та криміналістичні основи подолання протидії судовому розгляду у кримінальних провадженнях, а також розкрито особливості тактики подолання тиску на учасників кримінального судочинства. Запропоновано основи формування концепції незалежного суду, як передумови тактики подолання впливу на суд.

Монографія може стати в пригоді науковцям, викладачам, аспірантам та студентам вищих навчальних закладів, практичним працівникам правоохоронних та судових органів, адвокатам, а також усім, хто цікавиться аналізованою проблематикою.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов