Протидія судовому розгляду у кримінальних провадженнях та шляхи її подолання у сучасних реаліях

Протидія судовому розгляду у кримінальних провадженнях та шляхи її подолання у сучасних реаліях

153785
В наличии
Количество:
итого:
370 грн
характеристики Описание
Издательство КНТ 
Вес 0.5 кг 
Год издания 2021 
Тираж 300 шт
Автор Одерій О.В., Мудрецький Р.В. 
Количество страниц 224 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Тип издания Монография 
ISBN 978-966-373-929-8 

У монографії розглянуто комплекс теоретичних і практичних питань, пов’язаних із сучасним станом подолання протидії судовому розгляду у кримінальних провадженнях.

На підставі дослідження та аналізу судово-слідчої практики, широкого кола наукових джерел і положень законодавства надано криміналістичну характеристику способів протидії судовому розгляду у кримінальних провадженнях, визначено їх ознаки та окреслено особливості прогнозування судової ситуації в умовах протидії.

Сформульовано правові та криміналістичні основи подолання протидії судовому розгляду у кримінальних провадженнях, а також розкрито особливості тактики подолання тиску на учасників кримінального судочинства. Запропоновано основи формування концепції незалежного суду, як передумови тактики подолання впливу на суд.

Монографія може стати в пригоді науковцям, викладачам, аспірантам та студентам вищих навчальних закладів, практичним працівникам правоохоронних та судових органів, адвокатам, а також усім, хто цікавиться аналізованою проблематикою.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов