Процесуальне керівництво негласними слідчими (розшуковими) діями: науково-практичний посібник

Процесуальне керівництво негласними слідчими (розшуковими) діями: науково-практичний посібник

14945
Нет в наличии
характеристики Описание
Переплет мягкий 
Язык украинский 
Год издания 2017 
ISBN 978-617-7500-07-9 
Тип издания Практическое пособие 
Вес 0.5 кг 
Автор Столітній А.В., Севрук Ю.Г. 
Тираж 100 шт
Издательство Національна академія прокуратури України 
Количество страниц 280 стр

У науково-практичному посібнику розкрито загальні засади застосування негласних слідчих (розшукових) дій. Зокрема, висвітлено поняття, підстави і процесуальний порядок проведення такого різновиду слідчих (розшукових) дій, а також коло суб’єктів, уповноважених на їхню організацію та здійснення. Визначено місце негласних слідчих (розшукових) дій у кримінальному процесі та охарактеризовано їх види.

Розкрито сутність прокурорського нагляду як гарантії дотримання конституційних прав і свобод людини і громадянина під час здійснення негласних слідчих (розшукових) дій. Окрему увагу приділено особливостям реалізації повноважень прокурора при проведенні негласних слідчих (розшукових) дій.

Досліджено питання інформаційного забезпечення прокурора під час проведення негласних слідчих (розшукових) дій, а також форми і принципи процесуальної взаємодії прокурора з судом, сторонами й іншими учасниками кримінального провадження під час їх застосування.

Видання розраховане на керівників органів прокуратури та прокурорів – процесуальних керівників у кримінальному провадженні, керівників та слідчих органів досудового розслідування, співробітників оперативних підрозділів, суддів, слідчих суддів, а також викладачів, науковців, слухачів, студентів і курсантів вищих навчальних закладів юридичного профілю.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов