Процесуальний статус учасників позовного провадження у господарському судочинстві: теоретико-правові та праксеологічні аспекти

Процесуальний статус учасників позовного провадження у господарському судочинстві: теоретико-правові та праксеологічні аспекти

153972
Нет в наличии
характеристики Описание
Количество страниц 494 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Год издания 2017 
ISBN 978-966-928-170-8 
Издательство Фенікс 
Вес 0.5 кг 
Автор Степанова Т.В. 
Тираж 300 шт

У монографії досліджуються актуальні теоретико-правові та праксеологічні аспекти процесуального статусу учасників позовного провадження у господарському судочинстві на основі аналізу положень чинного господарського процесуального законодавства, узагальнення судової практики, історичного та зарубіжного досвіду. Аналізуються теоретико-правові засади інституту учасників позовного провадження у господарському судочинстві.

Розкривається поняття та сутність господарсько-процесуального статусу учасників позовного провадження. Окрема увага приділяється процесуальному положенню та статусу (системі загальних та спеціальних прав та обов’язків) учасників позовного провадження у господарському судочинстві.

Монографія призначена для науковців, викладачів, аспірантів і студентів юридичних навчальних закладів, суддів, адвокатів, а також працівників юридичних фірм та підприємців.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов