Провадження у справах про адміністративні правопорушення
новинка

Провадження у справах про адміністративні правопорушення

4939
Нет в наличии
характеристики Описание
Количество страниц 197 стр
Автор Скриньковський Р.М., Боднарчук О.Г., Добрянська Н.В., Золотарьова М.К., Бортняк К.В., Грицай Т.Г., Бортняк В.А., Пєтков С.В. 
Переплет мягкий, твердый 
Язык украинский 
Тип издания Учебное пособие 
ISBN 978-966-373-970-0 
Вес 0.2 кг 
Издательство КНТ 
Тираж 200 шт
Год издания 2023 

Докорінні соціально-політичні зміни в українському суспільстві та затвердженням нових пріоритетів державотворення, потягнули за собою зміну усталеної планової економіки на ринкові відносини, які у більшості випадків не завжди соціально орієнтовані. З’явились нові форми господарської, фінансової, економічної, соціально-культурної діяльності. Це спонукає пошук нових форм правового регулювання суспільних відносин у зазначених сферах. Традиційні види юридичної відповідальності: цивільна, кримінальна, адміністративна змінюються на нові заходи державного впливу в сфері господарювання, відбувається декриміналізація та гуманізація відповідальності шляхом прямого скасування кримінальної відповідальності або шляхом зміни кваліфікуючих ознак правопорушення.

Навчальний посібник розрахований на студентів, слухачів, аспірантів юридичних та військових навчальних закладів, а також може стати у нагоді широкому колу фахівців.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов