Психічне насильство: кримінологічні та кримінально-правові засади протидії

Психічне насильство: кримінологічні та кримінально-правові засади протидії

153226
В наличии
Количество:
итого:
570 грн
характеристики Описание
Переплет твердый 
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 
ISBN 978-966-992-045-4 
Год издания 2020 
Вес 0.4 кг 
Автор Собко Г.М. 
Тираж 300 шт
Количество страниц 484 стр
Язык украинский 

Монографія присвячена дослідженню актуальної проблеми кримінології та кримінального права України, яка має міждисциплінарний характер аналізу складних у науково-теоретичному та практичному аспектах проблем протидії психічному насильству в Україні.

Увага зосереджується на широкому колі проблемних питань від теоретико-методологічних засад пізнання феномену «психічне насильство» до сучасної парадигми кримінально-правової охорони особи від зазначеного нефізичного впливу. Розкрито світоглядні філософсько-правові концепції та соціокультурні й юридико-психологічні аспекти усвідомлення змісту феномену психічного насильства. Досліджено складові кримінально-правової характеристики та види психічного насильства в системі кримінального права України. Проаналізовано кримінологічні аспекти характеристики та на основі узагальнення зарубіжного досвіду, обґрунтовано ключові напрями та заходи запобігання психічному насильству в Україні.

Монографія розрахована на широке коло фахівців у сфері протидії психічному насильству, науковців, викладачів та студентів за напрямами кримінології та кримінального права.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов