Публічне адміністрування національно-безпековою сферою в Україні. Теоретико-правові та організаційні засади

Публічне адміністрування національно-безпековою сферою в Україні. Теоретико-правові та організаційні засади

153058
В наличии
Количество:
итого:
350 грн
характеристики Описание
Автор Бондаренко К.В. 
Количество страниц 406 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Тип издания Монография 
ISBN 978-966-928-336-8 
Год издания 2019 
Вес 0.4 кг 
Издательство Фенікс 
Тираж 400 шт

У монографії досліджено питання публічного адміністрування у галузях, що забезпечують існування та здійснення державою своїх функції. Відповідна сфера що охоплює ці галузі, автором представлена як національно-безпекова сфера.

Особливу увагу приділено теоретичним та термінологічним питанням публічного адміністрування національно-безпековою сферою, правовим засадам із дослідженням як ґенези законодавства, так і визначенням сучасного стану законодавства щодо регулювання відповідної сфери.

У монографії розкрито взаємозв’язок публічного адміністрування і державного управління, запропоновано новий погляд на об’єкт публічного адміністрування, досліджено систему суб’єктів публічного адміністрування відповідною сферою.

Окрім характеристики суб’єктно-об’єктного складу у монографії здійснюється розгляд змісту публічного адміністрування національно-безпековою сферою через вивчення форм і методів публічного адміністрування, аналізу контрольно-наглядової діяльності, а також з’ясування сучасного стану здійснення публічного адміністрування.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов