Реалізація права на справедливий суд при розгляді справ про адміністративні правопорушення
новинка

Реалізація права на справедливий суд при розгляді справ про адміністративні правопорушення

153908
Нет в наличии
характеристики Описание
ISBN 978-966-992-492-6 
Год издания 2021 
Вес 0.3 кг 
Автор Діденко Є.В. 
Тираж 300 шт
Количество страниц 256 стр
Переплет мягкий 
Язык украинский 
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 

У монографії проведено системне дослідження реалізації права на справедливий суд при розгляді справ про адміністративні правопорушення, виокремлено проблеми нормативної бази і правозастосування, запропоновані способи вдосконалення законодавства і вирішення проблемних питань судової практики.

Досліджено розвиток філософського розуміння справедливості і його поступове втілення у правові документи. Акцентовано увагу на сучасних концепціях справедливості і продемонстровано їх втілення у національну правову систему, зокрема, адміністративно-деліктне законодавство. На підставі дослідження генезису нормативного закріплення права на справедливий суд зроблено висновок про його зв'язок з філософськими уявленнями і концепціями про справедливість. Окремо приділено увагу нормативному розвитку стандартів права на справедливий суд у незалежній Україні.

Результати дослідження можуть бути використані шляхом застосування основних положень роботи при проведенні семінарських і практичних занять та підготовці відповідних матеріалів, зокрема у формі схем і таблиць, для навчальної літератури та навчально-методичних матеріалів.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов