Відновлення становища, яке існувало до порушення суб'єктивних цивільних прав: проблеми теорії та судової практики
новинка

Відновлення становища, яке існувало до порушення суб'єктивних цивільних прав: проблеми теорії та судової практики

4933
Нет в наличии
характеристики Описание
Год издания 2022 
Переплет мягкий, твердый 
Автор Бабчинська Т.В., Жук А.В. 
Язык украинский 
ISBN 978-966-992-731-6 
Тип издания Монография 
Вес 0.2 кг 
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 
Тираж 300 шт
Количество страниц 222 стр

У монографії здійснено теоретичне дослідження відновлення становища, яке існувало до порушення, як дієвого способу захисту цивільних прав, умов його застосування, а також критеріїв відмежування від інших суміжних способів захисту. З’ясовано історичні аспекти становлення й розвитку цього способу захисту суб’єктивних цивільних прав та інтересів у вітчизняному законодавстві.

Обґрунтовано можливість кваліфікації відновлення становища, яке існувало до порушення, і як загального, і як спеціального способу захисту. Визначено функціональний зв’язок між категоріями «відновлення права» та «відновлення становища». Здійснено відмежування відновлення становища, яке існувало до порушення, від таких способів захисту прав, як реституція, припинення дії, яка порушує право, примусове виконання обов’язку в натурі, витребування майна із чужого незаконного володіння. Досліджено особливості застосування відновлення становища, яке існувало до порушення, у разі захисту особистих немайнових прав, прав на об’єкти інтелектуальної власності та корпоративних прав.

Особлива практична цінність роботи полягає у проведеному автором аналізі практики судів України щодо застосування цього способу захисту в різних сферах приватноправових відносин.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов