Реалізація соціального призначення трудового права в Україні

Реалізація соціального призначення трудового права в Україні

14922
Нет в наличии
характеристики Описание
Вес 1 кг 
Тип издания Монография 
Тираж 300 шт
Автор Костюченко О.Є. 
Количество страниц 392 стр
Издательство Право 
Язык украинский 
Переплет твердый 
ISBN 978‑966‑937‑453‑0 
Год издания 2018 

Монографію присвячено дослідженню проблем реалізації соціального призначення трудового права в Україні. Проаналізовано трудове право як феномен і розкрито його соціальну природу й цінність. Виокремлено основні теоретичні і практичні проблеми реалізації соціального призначення трудового права та забезпечення трудових прав і законних інтересів працівників в Україні. Наведено інструментальний підхід до реалізації соціального призначення трудового права через розкриття його сутності й характеристики галузевих правових засобів.

Висвітлено договірні форми та способи реалізації соціального призначення трудового права. Приділено увагу трудовому договору, актам соціального партнерства, проблемам гендерної рівності тощо. Запропоновані в роботі шляхи реалізації соціального призначення трудового права в України ґрунтуються на міжнародних нормативно-правових актах, законодавстві Європейського Союзу та держав – членів ЄС.

Розраховано на науковців, викладачів, аспірантів, студентів, практикуючих юристів, економістів, управлінців, а також усіх, хто цікавиться проблемами трудового права.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов