Реалізація соціального призначення трудового права в Україні

Реалізація соціального призначення трудового права в Україні

14922
Нет в наличии
характеристики Описание
Тип издания Монография 
Тираж 300 шт
Автор Костюченко О.Є. 
Количество страниц 392 стр
Издательство Право 
Язык украинский 
Переплет твердый 
ISBN 978‑966‑937‑453‑0 
Год издания 2018 
Вес 1 кг 

Монографію присвячено дослідженню проблем реалізації соціального призначення трудового права в Україні. Проаналізовано трудове право як феномен і розкрито його соціальну природу й цінність. Виокремлено основні теоретичні і практичні проблеми реалізації соціального призначення трудового права та забезпечення трудових прав і законних інтересів працівників в Україні. Наведено інструментальний підхід до реалізації соціального призначення трудового права через розкриття його сутності й характеристики галузевих правових засобів.

Висвітлено договірні форми та способи реалізації соціального призначення трудового права. Приділено увагу трудовому договору, актам соціального партнерства, проблемам гендерної рівності тощо. Запропоновані в роботі шляхи реалізації соціального призначення трудового права в України ґрунтуються на міжнародних нормативно-правових актах, законодавстві Європейського Союзу та держав – членів ЄС.

Розраховано на науковців, викладачів, аспірантів, студентів, практикуючих юристів, економістів, управлінців, а також усіх, хто цікавиться проблемами трудового права.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов