Реалізація засади верховенства права у кримінальному провадженні

Реалізація засади верховенства права у кримінальному провадженні

152965
Нет в наличии
характеристики Описание
Тираж 300 шт
Автор Михайленко В.В. 
Количество страниц 256 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Тип издания Монография 
ISBN 978-966-437-576-1 
Год издания 2019 
Вес 0.3 кг 
Издательство Паливода А.В. 

У роботі досліджуються теоретичні і практичні проблеми реалізації засади верховенства права у кримінальному провадженні. Розкрито історичні аспекти та міжнародно-правові стандарти регулювання засади верховенства права у кримінальному процесі; поняття та юридичний зміст верховенства права як засади кримінального провадження, досліджено місце верховенства права в системі засад кримінального провадження й співвідношення верховенства права та законності.

Проаналізовано реалізацію засади верховенства права під час застосування заходів забезпечення кримінального провадження, проведення слідчих (розшукових) дій та під час прийняття процесуальних рішень щодо закінчення досудового розслідування. З’ясовано аспекти реалізації засади верховенства права під час вирішення питання щодо допустимості доказів, а також під час судового розгляду і ухваленні вироку судом першої інстанції.

Для науковців, викладачів, студентів вищих навчальних закладів, практичних працівників правоохоронних органів (слідчих, детективів, прокурорів), суддів, адвокатів та всіх, хто цікавиться проблемами кримінального процесу та утвердженням верховенства права в Україні.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов