Речові докази у кримінальному провадженні

Речові докази у кримінальному провадженні

14892
Нет в наличии
характеристики Описание
Тип издания Монография 
Тираж 150 шт
Автор Крицька І.О. 
Количество страниц 280 стр
Издательство Право 
Язык украинский 
Переплет твердый 
ISBN 978-966-937-455-4 
Год издания 2018 
Вес 0.5 кг 

Монографія присвячена комплексному дослідженню теоретичних і практичних аспектів нормативної регламентації процесуального порядку формування речових доказів та їх використання у кримінальному провадженні.

У роботі удосконалено доктринальне визначення поняття речових доказів;розкрито їх сутнісні елементи та ознаки;встановлено співвідношення між речовими доказами та іншими матеріальними об’єктами; запропоновано авторську класифікацію речових доказів у кримінальному провадженні залежно від способу їх отримання та за характером правообмеження при їх збиранні.

Розкрито сутність і структуру процессуального механізму формування речових доказів у кримінальному провадженні та розглянуто його елементи.

На підставі проведенного дослідження, а також узагальнення правозастосовної практики виявлено недоліки правового регулювання процесуального порядку формування речових доказів у кримінальному провадженні, а також сформульовано науково обґрунтовані пропозиції, спрямовані на вдосконалення чинного кримінального процессуального законодавства.

Для науковців, аспірантів, практичних працівників, студентів юридичних закладів вищої освіти.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов