Реформування митних органів України в умовах євроінтеграції

Реформування митних органів України в умовах євроінтеграції

14279
В наличии
Количество:
итого:
710 грн
характеристики Описание
ISBN 978-966-916-509-1 
Тип издания Монография 
Вес 0.3 кг 
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 
Тираж 100 шт
Автор Дорофеєва Л.М. 
Количество страниц 444 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Год издания 2017 

В монографічному дослідженні проаналізовано етапи створення, формування та історичного розвитку митних органів Європи і України, а також форми функціонування від моменту їх виникнення до сучасного періоду. Вивчено досвід організації діяльності сучасних митних адміністрацій усіх країн-членів Євросоюзу, систематизовано світові моделі їх побудови. Піддано критичному аналізу структурно-функціональні зміни вітчизняних митниць, трансформаційні процеси перебудови системи управління митними органами.

Акцентовано увагу на необхідності імплементації міжнародних стандартів діяльності митних служб, у тому числі програм впровадження принципів доброчесної поведінки персоналу.

На основі теоретичних розробок запропоновано ряд змін до законодавства з питань державної митної справи, які мають позитивно вплинути не лише на якість та ефективність здійснення контрольних операцій, але й на стан організаційного забезпечення протидії контрабанді та митним правопорушенням.

Наголошено на відсутності єдиного бачення напрямків подальшого реформування українських митних органів та необхідності підготовки сучасної Концепції їх розвитку з урахуванням міжнародних стандартів та кращих практик європейських митних адміністрацій.

Монографічне видання розраховане дня працівників митних та контролюючих органів, суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, науковців, викладачів вищих навчальних закладів,аспірантів, студентів.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов