Реорганізація як спосіб припинення господарських товариств

Реорганізація як спосіб припинення господарських товариств

13190
Нет в наличии
характеристики Описание
Тираж 500 шт
Количество страниц 216 стр
Переплет мягкий 
Год издания 2014 
Издательство Ліра-К 
Автор Шевченко Н.І. 
ISBN 978-966-2609-63-9 

Монографію присвячено дослідженню господарсько-правового регулювання реорганізації як способу припинення господарських товариств. У праці розкриваються та співвідносяться поняття «реорганізація господарських товариств» та «припинення господарських товариств шляхом реорганізації», досліджуються види реорганізації господарських товариств та виявляються ті, що тягнуть за собою припинення таких суб’єктів господарювання.

Окрема увага приділена правонаступництву при реорганізації господарських товариств, особливостям проведення злиття, приєднання поділу та перетворення господарських товариств. Досліджуються гарантії захисту прав та законних інтересів учасників (акціонерів) під час припинення господарських товариств шляхом реорганізації, підстави та наслідки судового оспорювання такої процедури.

На підставі аналізу чинного вітчизняного законодавства та практики його застосування, досвіду зарубіжних країн сформульовано пропозиції щодо вдосконалення правового регулювання реорганізації господарських товариств.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов