Розслідування порушення правил охорони вод та забруднення моря (кримінальний процесуальний та криміналістичний аспекти)

Розслідування порушення правил охорони вод та забруднення моря (кримінальний процесуальний та криміналістичний аспекти)

153737
В наличии
Количество:
итого:
320 грн
характеристики Описание
ISBN 978-966-992-088-1 
Год издания 2020 
Вес 0.5 кг 
Автор Барвенко В.К. 
Тираж 300 шт
Количество страниц 276 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 

У монографії розглянуто комплекс теоретичних і практичних питань розслідування порушень правил охорони вод та забруднення моря. Проаналізовано сучасний стан злочинних порушень правил охорони вод та забруднення моря, зокрема в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях в Україні. У криміналістичному розумінні надане визначення поняття порушень правил охорони вод та забруднення моря, як сукупності правопорушень стосовно такого екологічного об’єкту, як води (поверхневі, підземні, морські), що призводять до таких їх змін, які створюють небезпеку для життя, здоров'я людей чи для довкілля.

Наведено аргументи щодо підходу до визначення меж початкового етапу розслідування порушень правил охорони вод та забруднення моря, виокремлено типові слідчі ситуації цього етапу та відповідні версії, подано рекомендації щодо їх використання. Розкрито специфіку взаємодії органів досудового розслідування з державними й недержавними суб’єктами.

Розглянуто особливості тактики проведення окремих слідчих (розшукових) дій і надані практичні рекомендації. Окреслено специфіку роботи з документами та висвітлені особливості використання спеціальних знань під час досудового розслідування порушень правил охорони вод та забруднення моря й зроблено акцент на сучасному стані та перспективах судово-екологічної експертиз.

Для науковців, викладачів, аспірантів, студентів юридичних факультетів вищих навчальних закладів, практичних працівників органів слідства, прокуратури та суду.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов