Розвиток теорії та практики юридичної техніки

Розвиток теорії та практики юридичної техніки

14436
В наличии
Количество:
итого:
370 грн
характеристики Описание
Автор Шутак І.Д. 
ISBN 978-966-937-376-2 
Тираж 100 шт
Количество страниц 368 стр
Издательство Право 
Переплет твердый 
Год издания 2018 

Праця містить результат опрацювання значного масиву фахової літератури з юридичної техніки.
Питання юридичної техніки є одними з найважливіших для юридичної науки. Юридична техніка сприяє не тільки автономізації конкретних правових галузей, а й їх інтеграції, що визначається потребами розвитку концепцій теоретичного правознавства, його інтеграції у європейський дослідницький простір.
Систематизовано наукові розробки спеціалістів у галузі юридичної техніки та обґрунтовано, що знання системи методів і засобів, професійних юридичних правил і процедур, які використовуються для забезпечення письмової побудови, конструктивності та досконалості нормативно-правових актів, необхідні для підготовки пропозицій щодо вдосконалення законодавства, його систематизації та розробки проектів нормативно-правових актів.
Даною працею, зважаючи на пріоритетність напрямів наукових досліджень у галузі юридичної техніки перед науковою спільнотою актуалізується завдання – виявляти можливі способи використання засобів юридичної техніки, розробляти рекомендації щодо їх оптимізації та нормативного закріплення. Усі розробки зараховуватимуться до скарбниці юридично-технічних знань, зміст та обсяг яких для кожного представника юридичної професії слугуватимуть орієнтиром для виконання найбільш спільних та персоніфікованих юридичних завдань.
Для викладачів юридичних факультетів, студентів, аспірантів, парламентаріїв та усіх зацікавлених.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов