Система конституційного права України: теоретико-методологічні аспекти

Система конституційного права України: теоретико-методологічні аспекти

13133
Нет в наличии
характеристики Описание
Год издания 2009 
Вес 0.5 кг 
Издательство Ліра-К 
Тираж 300 шт
Автор Федоренко В.Л. 
Количество страниц 650 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Тип издания Монография 
ISBN 978-966-2174-09-0 

У монографії обгрунтовуються теоретико-методологічні основи системи конституційного права України. Досліджуються концептуальні підходи щодо розуміння категорії «система конституційного права» в українській і зарубіжній юридичній науці та обгрунтовується концепт багатоаспектної і різновимірної системи конституційного права України. Значна увага приділяється постпозитивістській методології дослідження проблем системи і структури конституційного права України.

Пропонуються положення про співвідношення та взаємодію цієї галузевої системи з іншими системними категоріями конституційного права.

Самостійний розділ присвячено нормі конституційного права як першооснові багатоаспектної системи цієї галузі права. Запропоновано нові теоретико-методологічні підходи до пізнання норм конституційного права, їх структури і системи.

Досліджуються проблеми детермінації категорії «інститут конституційного права», здійснюється класифікація та систематизація відповідних інститутів, а також уперше в українській юридичній науці формується концепція структури інституту конституційного права.

Монографія грунтується на аналізі актуальних проблем сучасної правотворчої та правозастосовної практики, містить додатки, які висвітлюють нормопроектні здобутки автора у сфері конституційного законодавства.

Видання розраховане на науковців, викладачів, аспірантів, магістрів, студентів і всіх, хто цікавиться актуальними проблемами теорії та практики сучасного конституційного права України.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов