Складання процесуальних документів з цивільних, сімейних, житлових, земельних та трудових справ
новинка

Складання процесуальних документів з цивільних, сімейних, житлових, земельних та трудових справ

4552
В наличии
Количество:
итого:
440 грн
характеристики Описание
Год издания 2022 
Переплет мягкий, твердый 
Язык украинский 
ISBN 978-617-566-733-0 
Издательство Алерта 
Вес 0.3 кг 
Тип издания Практическое пособие 
Тираж 200 шт
Автор Ясинок М.М. 
Количество страниц 352 стр

Науково-практичний посібник «Складання процесуальних документів з цивільних, сімейних, житлових, земельних та трудових справ» містить в собі зразки позовних заяв та інших процесуальних документів, користуючись якими будь-яка зацікавлена особа матиме можливість самостійно підготувати та подати відповідне звернення до суду з метою захисту своїх порушених, невизнаних чи оспорюваних прав, свобод або інтересів.

Всі викладені у посібнику зразки процесуальних документів було підготовлено за матеріалами реальних судових справ (інформацію про учасників справи, їх персональні дані, назви судів, фабули справ та ідентифікуючі дані документів, поданих в якості доказів, змінено). Наведені позовні та інші заяви відображають найбільш поширені категорії цивільних спорів, вирішення яких найчастіше зустрічається в українському судочинстві.

В посібнику також містяться посилання на актуальні висновки Верховного Суду щодо правильного застосування норм права, які дадуть можливість до найточнішого застосування норм права та застосування правових аналогій та судової правотворчості при вирішенні виключних правових проблем, які забезпечують розвиток права.

Даний посібник буде корисним студентам, юристам-практикам, адвокатам, викладачам юридичних факультетів та пересічним громадянам.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов