Складові успіху у кримінальному процесі. Книга друга

Складові успіху у кримінальному процесі. Книга друга

152850
Нет в наличии
характеристики Описание
Тип издания Практическое пособие 
ISBN 978-917-7391-60-8 
Год издания 2019 
Вес 0.5 кг 
Издательство Видавництво "Права людини" 
Тираж 400 шт
Автор Несінов О.М. 
Количество страниц 624 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 

Увага! Вже вийшло оновлене видання доповнене та об'єднане з двох книг - видання доступне за посиланням.

Це видання — логічне продовження теми, що частково викладена в першій книзі «Складові успіху у кримінальному процесі», але водночас і самостійна робота.

Книга написана адвокатом — практиком, який має великий досвід, щоденно протягом десятків років веде процесуальні «війни» і досяг численних переміг. У ній порушено важливі для адвокатів питання кримінального процесу, такі як: оцінка доказів, заявлення відводів та заперечень, роз'яснення судових рішень, дії захисника в період підготовчого судового засідання, плюси і мінуси ініціювання повернення обвинувального акту прокурору, цивільний позов в кримінальному провадженні, доведення відсутності належних повноважень слідчого, прокурора. Зроблено аналіз кримінального процесу в контексті вимог Конституції та деяких рішень Конституційного Суду України. Запропоновано дії та наведено процесуальні документи, застосовані автором у кримінальних провадженнях (заяви, заперечення, клопотання, відводи).

Окремий розділ присвячено питанням прогалин та недоліків у кримінально-процесуальному законодавстві, слідчо-судовій практиці, які мало або взагалі не досліджені. Вони можуть і повинні використовуватись учасниками кримінального процесу для досягнення бажаного результату. Запропоновано, як саме це робити.

Ще в двох розділах книги наведено приклади успішної практики автора в питанні звільнення підзахисних, обвинувачених у тяжких та особливо тяжких злочинах, із місць перебування у неволі (6 прикладів), іншої успішної практики автора (9 прикладів). Наведено судові рішення та ключові процесуальні документи адвоката, на підставі яких вони ухвалені. Доводи зазначених документів можуть застосовуватися адвокатами як шаблони під час підготовки до процесів.

У додатках також наведено корисні для адвокатів документи: позовну заяву про відшкодування шкоди, завданої громадянину незаконними діями органу дізнання, досудового слідства, прокуратури та суду; дисциплінарну скаргу на прокурорів; скаргу на суддю до Вищої Ради правосуддя.

Безцінною допомогою під час підготовки до участі в кримінальному процесі є також рішення ВС/ККС за 2018-2019 роки.

Книга буде корисна всім, хто пов'язаний з кримінальним процесом або планує брати у ньому участь.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов