Складові успіху у кримінальному процесі

Складові успіху у кримінальному процесі

14890
Нет в наличии
характеристики Описание
Год издания 2018 
ISBN 978-617-7391-20-2 
Тип издания Практическое пособие 
Вес 0.5 кг 
Издательство Видавництво "Права людини" 
Тираж 100 шт
Автор Несінов О.М. 
Количество страниц 292 стр
Переплет мягкий 
Язык украинский 

Увага! Вже вийшло оновлене видання доповнене та об'єднане з двох книг - видання доступне за посиланням.

Це науково-практичне видання є результатом власної багаторічної (більш ніж 30 років) успішної судової практики автора-адвоката Несінова Олега Миколайовича, переможця у Всеукраїнському конкурсі «Адвокат 2016 року» в номінації «Найкращий адвокат у кримінальному праві» (перемога ґрунтувалася на основі кількості виграшних процесів).

Книга містить прогалини та недоліки у кримінально-процесуальному законодавстві та слідчо-судовій практиці, які майже не досліджуються, але мають бути використані адвокатами-захисниками у досягненні виграшу у процесі.

Адвокат-автор наводить дуже корисні тактичні прийоми та дії адвоката, які стосуються призначення та проведення експертиз, оглядів, обшуків, визнання доказів недопустимими та інше.

Науково-практичне видання містить приклади власної практики адвоката-автора та процесуальні документи (кримінальне провадження), що складені ним й допомогли перемогти у багатьох кримінальних процесах, а саме:

- клопотання про повернення обвинувального акту прокурору,- апеляція на ухвалу суду про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою,- касаційна скарга за ст.ст. 307,309 КК,- клопотання про звільнення від покарання за хворобою,- встановлення строку для надання доказів та інші.

Науково-практичне видання також містить приклади судової практики Верховного Суду України (ВСУ) та Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) у кримінальних справах. Книга буде слушним помічником у досягненні виграшу у кримінальному процесі і буде корисною практикуючим юристам, майбутнім адвокатам, студентам, а також всім, кого цікавить дана тематика.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов