Складові успіху у кримінальному процесі

Складові успіху у кримінальному процесі

14890
В наличии
Количество:
итого:
380 грн
характеристики Описание
Язык украинский 
Год издания 2018 
ISBN 978-617-7391-20-2 
Тип издания Практическое пособие 
Вес 0.5 кг 
Издательство Видавництво "Права людини" 
Тираж 100 шт
Автор Несінов О.М. 
Количество страниц 292 стр
Переплет мягкий 

Це науково-практичне видання є результатом власної багаторічної (більш ніж 30 років) успішної судової практики автора-адвоката Несінова Олега Миколайовича, переможця у Всеукраїнському конкурсі «Адвокат 2016 року» в номінації «Найкращий адвокат у кримінальному праві» (перемога ґрунтувалася на основі кількості виграшних процесів).

Книга містить прогалини та недоліки у кримінально-процесуальному законодавстві та слідчо-судовій практиці, які майже не досліджуються, але мають бути використані адвокатами-захисниками у досягненні виграшу у процесі.

Адвокат-автор наводить дуже корисні тактичні прийоми та дії адвоката, які стосуються призначення та проведення експертиз, оглядів, обшуків, визнання доказів недопустимими та інше.

Науково-практичне видання містить приклади власної практики адвоката-автора та процесуальні документи (кримінальне провадження), що складені ним й допомогли перемогти у багатьох кримінальних процесах, а саме:

- клопотання про повернення обвинувального акту прокурору,- апеляція на ухвалу суду про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою,- касаційна скарга за ст.ст. 307,309 КК,- клопотання про звільнення від покарання за хворобою,- встановлення строку для надання доказів та інші.

Науково-практичне видання також містить приклади судової практики Верховного Суду України (ВСУ) та Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) у кримінальних справах. Книга буде слушним помічником у досягненні виграшу у кримінальному процесі і буде корисною практикуючим юристам, майбутнім адвокатам, студентам, а також всім, кого цікавить дана тематика.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов