Соціальне замовлення органів місцевого самоврядування в Україні

Соціальне замовлення органів місцевого самоврядування в Україні

153228
В наличии
Количество:
итого:
280 грн
характеристики Описание
Количество страниц 232 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Год издания 2018 
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 
ISBN 978-966-916-604-3 
Автор Кулі-Іванченко К.К. 
Вес 0.3 кг 

Монографію присвячено вирішенню наукового завдання щодо проведення конституційно-правового дослідження соціального замовлення в Україні та розроблення з використанням його результатів пропозицій щодо подальшого удосконалення конституційного законодавства про соціальне замовлення.

Запропоновано вважати, що соціальне замовлення – це організаційно-правовий механізм договірної взаємодії органів місцевого самоврядування та громадських організацій для задоволення соціальних потреб населення в інноваційний спосіб. Встановлено, що сутність соціального замовлення являє собою тріаду складових: соціальну, договірну та інноваційну, а також, що розвиток соціального замовлення тісно пов’язаний з реалізацією принципу субсидіарності.

Доведено, що укладення договорів на соціальне замовлення є проявом координаційних взаємовідносин органів місцевого самоврядування з громадськими організаціями. За допомогою цих інститутів громадянського суспільства органи місцевого самоврядування підвищують рівень ефективності реалізації як власних, так і делегованих органами державної влади повноважень. Аргументовано, що договір на соціальне замовлення є засобом соціалізації діяльності органів місцевого самоврядування

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов