Соціальний захист бездомних осіб і безпритульних дітей

Соціальний захист бездомних осіб і безпритульних дітей

12878
В наличии
Количество:
итого:
120 грн
характеристики Описание
Тираж 100 шт
Количество страниц 198 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Год издания 2016 
ISBN 978-966-438-983-6 
Издательство Фенікс 
Вес 0.5 кг 
Автор Медвідь А.О. 

У монографії комплексно досліджуються теоретичні та практичні проблеми правового регулювання соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей в Україні. Визначаються поняття «бездомна особа» та «безпритульна дитина» як об’єктів соціального захисту.

Виокремлюються та характеризуються етапи розвитку законодавства України про соціальний захист бездомних осіб і безпритульних дітей. Визначаються поняття та основні принципи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей. Розглядається галузева природа суспільних відносин у сфері соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей та сфери їх правової регламентації.

Досліджуються форми та види соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей. Характеризується система реінтеграції бездомних осіб і безпритульних дітей та її складові елементи. Формулюються науково обгрунтовані пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства України в сфері соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей.

Розраховано на науковців, викладачів, юристів-практиків, працівників, які займаються законопроектною роботою, аспірантів, студентів, які навчаються за спеціальністю «Правознавство».

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов