Соціально-правова цінність людини в сучасному праворозумінні

Соціально-правова цінність людини в сучасному праворозумінні

153528
В наличии
Количество:
итого:
340 грн
характеристики Описание
Год издания 2019 
ISBN 978-966-949-006-3 
Издательство ТОВ "ТВОРИ" 
Вес 0.5 кг 
Автор Шевченко А.Є., Холоднюк С.З. 
Тираж 300 шт
Количество страниц 268 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 

У монографії викладено результати дослідження історичних і теоретичних засад відображення соціально-правової цінності людини в сучасному праворозумінні.

Авторами обгрунтовується думка, що формування поняття «соціально-правова цінність людини» відбувалось поступово, а його сутність була об'єктивно змінною залежно від конкретно-історичної ситуації у різні хронологічні періоди.

Доведено, що в українському суспільстві протягом кожного історичного етапу складалось своєрідне усвідомлення зазначеного поняття.

На підставі аналізу соціально-правової цінності людини в межах природно-правового, нормативного, соціологічного та інтегративного праворозуміння зроблено висновок щодо звернення уваги суб'єктів правотворчості та правозастосування на необхідність прийняття правових актів на основі принципу верховенства права, під яким слід розуміти право в його інтегративному значенні, що має на меті захист людини як найвищої соціальної цінності.

Монографія розрахована на науковців, викладачів, студентів, курсантів, та усіх, хто цікавиться проблемами теорії, філософії, історії права.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов