Спори з Державними органами: зразки процесуальних документів та поради практика

Спори з Державними органами: зразки процесуальних документів та поради практика

154283
В наличии
Количество:
итого:
300 грн
характеристики Описание
Переплет мягкий 
Язык украинский 
Издательство Дакор 
ISBN 978-617-8066-23-9 
Автор Чучаліна К.В. 
Вес 0.3 кг 
Год издания 2022 
Тираж 100 шт
Количество страниц 302 стр

Цю книгу варто тримати «під рукою» (або якщо хочете - мастхев) кожному платникові податків, а надто тим, хто займається бізнесом. «Людською мовою», без перевантажень занадто хитромудрими та важкими для сприйняття словами, автор розповідає про спори із різними державними органами, у які може вступити кожен, хто живе в Україні.

У книзі багато судової практики, лайфхаків та багато зразків різних процесуальних документів, які допоможуть тим, хто стикається із такими видами спорів вперше, зорієнтуватися й вникнути у суть питання (при цьому, розуміючи всі ризики такого спору).

Книга буде корисна не лише бізнесменам, але й юристам та адвокатам, які хочуть відстоювати інтереси платників податків перед державними органами. Студенти отримають доступ до реальних правовідносин у даній галузі права, які висвітлені не академічною, а простою мовою. При цьому, студенти стаціонару отримають реальне уявлення про судові спори, а студенти-заочники зможуть використати вже готові зразки процесуальних документів у своїй робочій практиці.

Книга також буде корисною для тих, хто готується отримати адвокатське свідоцтво, адже у ній є багато унікальних зразків процесуальних документів, які не друкувалися в інших виданнях.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов