Спори з Державними органами: зразки процесуальних документів та поради практика

Спори з Державними органами: зразки процесуальних документів та поради практика

154283
В наличии
Количество:
итого:
300 грн
характеристики Описание
Издательство Видавничий дім "Дакор", Дакор 
Тираж 100 шт
Автор Чучаліна К.В. 
Количество страниц 302 стр
Год издания 2022, 2023 
Переплет мягкий 
Язык украинский 
Тип издания Учебное пособие 
ISBN 978-617-8066-23-9 
Вес 0.3 кг 

Цю книжку варто постійно тримати під рукою кожному платникові податків, а надто тим, хто займається бізнесом. Автор дохідливо розповідає про спори з різними державними органами, на які має право кожен, хто живе в Україні.

Наведено багато прикладів із судової практики, корисних порад та зразків різних процесуальних документів, які допоможуть тим, хто вперше стинається з такими видами спорів, зорієнтуватися та вникнути в суть питання.

Посібник стане в пригоді також юристам, передусім адвокатам, які хочуть відстоювати інтереси платників податків перед державними органами. Студенти юридичних спеціальностей ознайомляться з реальними правовідносинами в цій галузі права, які доступно висвітлені, що дасть змогу студентам стаціонару отримати уявлення про судові спори, а студенти-заочники зможуть використати вже готові зразки процесуальних документів у своїй робочій практиці.

Книжка також буде корисною для тих, хто готується отримати адвокатське свідоцтво, адже вона містить багато унікальних зразків процесуальних документів, які не друкувалися в інших виданнях.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов