Спори з Державними органами: зразки процесуальних документів та поради практика

Спори з Державними органами: зразки процесуальних документів та поради практика

154283
В наличии
Количество:
итого:
300 грн
характеристики Описание
Количество страниц 302 стр
Год издания 2022, 2023 
Переплет мягкий 
Язык украинский 
Тип издания Учебное пособие 
ISBN 978-617-8066-23-9 
Издательство Дакор, Видавничий дім "Дакор" 
Вес 0.3 кг 
Тираж 100 шт
Автор Чучаліна К.В. 

Цю книжку варто постійно тримати під рукою кожному платникові податків, а надто тим, хто займається бізнесом. Автор дохідливо розповідає про спори з різними державними органами, на які має право кожен, хто живе в Україні.

Наведено багато прикладів із судової практики, корисних порад та зразків різних процесуальних документів, які допоможуть тим, хто вперше стинається з такими видами спорів, зорієнтуватися та вникнути в суть питання.

Посібник стане в пригоді також юристам, передусім адвокатам, які хочуть відстоювати інтереси платників податків перед державними органами. Студенти юридичних спеціальностей ознайомляться з реальними правовідносинами в цій галузі права, які доступно висвітлені, що дасть змогу студентам стаціонару отримати уявлення про судові спори, а студенти-заочники зможуть використати вже готові зразки процесуальних документів у своїй робочій практиці.

Книжка також буде корисною для тих, хто готується отримати адвокатське свідоцтво, адже вона містить багато унікальних зразків процесуальних документів, які не друкувалися в інших виданнях.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов