Суддівський розсуд у теорії права

Суддівський розсуд у теорії права

15445
Нет в наличии
характеристики Описание
Издательство ІнЮре 
Тираж 100 шт
Автор Куфтирєв П.В. 
Количество страниц 231 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Год издания 2018 
ISBN 978-966-313-594-6 
Тип издания Монография 
Вес 0.3 кг 

Монографія присвячена комплексу питань теоретичного та практичного характеру щодо суддівського розсуду у праві на загальнотеоретичному рівні. У роботі вперше на сучасному етапі розвитку українського правознавства обґрунтовано поняття «суддівський розсуд», його характерні ознаки та особливості. Проаналізовано різні підходи щодо наукових класифікацій суддівського розсуду, здійснено авторську класифікацію розсуду за змістом суддівського судження.

Автором проведено аналіз доктрин суддівського розсуду у працях видатних мислителів від найдавніших часів до XVIII - XIX ст., а також радянської доби. Особлива увага приділено сучасним підходам щодо суддівського розсуду, зокрема у соціологічній школі права.

Проаналізовано межі суддівського розсуду та визначено їх типологічну характеристику. На підставі отриманих у ході дослідження результатів розроблено пропозиції щодо удосконалення практики застосування законодавства України судами при застосуванні розсуду.

Для науковців, працівників судових органів, практикуючих юристів, законодавців, наукових і науково-педагогічних працівників, осіб, що здобувають ступінь бакалавра, магістра чи доктора філософії, та широкого читацького загалу, якому цікава проблематика суддівського розсуду.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов