Становлення та розвиток князівської влади в Київській Русі в ІХ - на початку ХІІ століття

Становлення та розвиток князівської влади в Київській Русі в ІХ - на початку ХІІ століття

153394
В наличии
Количество:
итого:
450 грн
характеристики Описание
Автор Настюк А.А., Кудін С.В., Шевченко А.Є. 
Язык украинский 
Переплет твердый 
Год издания 2020 
ISBN 978-966-949-471-9 
Издательство ТОВ "ТВОРИ" 
Вес 0.5 кг 
Тираж 300 шт
Количество страниц 468 стр

У монографії досліджується становлення і розвиток князівської влади та її вплив на державотворчі процеси в Київській Русі. Піддано аналізу процес об'єднання Півночі та Півдня Русі в єдину державу. Виявлено фактори, які сприяли даному процесу, серед яких економічні, логістичні, експансіоністські, централізаційні та інші.

В роботі досліджено аспекти князівської генеалогії та її вплив на процес об'єднання Русі. Авторами було класифіковано функції князівської влади як у дохристиянський, так і в християнський періоди, встановленно пріоритетність регулятивної функції в процесі державотворення та вплив прийнятя християнства на формування нових функцій держави.

У результаті дослідження було розкрито процес створення механізму реалізації адміністративної реформи та з’ясовано хронологію її проведення. Проаналізовано дані, на основі яких було висунуто нові аргументи щодо відсутності достатньої кількості ознак абсолютизму князівської влади в Київській Русі та її залежності від віча.

У монографії були сформовані нові підходи до таких питань, як-то: державний устрій Київської Русі на ранніх етапах її становлення, проблеми княжого землеволодіння, взаємозв’язку економіки та князівської влади, системи спадкування влади тощо.

Для науковців, студентів, курсантів, а також тих, хто цікавиться проблемами історії держави та права України.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов