Становлення та специфіка міжнародно-правового режиму військовополонених

Становлення та специфіка міжнародно-правового режиму військовополонених

13739
В наличии
Количество:
итого:
330 грн
характеристики Описание
Год издания 2016 
ISBN 978-966-928-037-4 
Издательство Фенікс 
Вес 0.5 кг 
Автор Грушко М.В. 
Тираж 300 шт
Количество страниц 284 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 

У монографії здійснено комплексний аналіз міжнародно-правового режиму військовополонених та досліджено його розвиток та специфіку. Проведено системну характеристику інституту воєнного полону Детально проаналізовані положення універсальних міжнародних договорів та відповідні звичаєві норми міжнародного гуманітарного права, які встановлюють міжнародно-правовий режим військовополонених, досліджені допоміжні джерела міжнародного гуманітарного права щодо поводження та захисту військовополонених. Конкретизовано застосування положень щодо поводження та захисту військовополонених у період сучасних інтернаціоналізованих конфліктів, зокрема на сході України.

Проведено аналіз міжнародно-правових основ функціонування міжнародних контрольних механізмів щодо захисту військовополонених. Систематизовано заходи внутрішньодержавної імплементації положень щодо поводження та захисту військовополонених. Запропоновано комплекс законодавчих та правозастосовних заходів для підвищення якості імплементації в Україні міжнародно-правових норм щодо поводження та захисту військовополонених.

Може бути цікава юристам-міжнародникам, особам, які забезпечують імплементацію в Україні міжнародного гуманітарного права.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов