Страхові послуги: навч. посібник. 2-е вид. перероб. та допов.

Страхові послуги: навч. посібник. 2-е вид. перероб. та допов.

14118
Нет в наличии
характеристики Описание
Автор Дема Д.І. 
ISBN 978-617-566-215-1 
Тираж 100 шт
Количество страниц 526 стр
Переплет твердый 
Издательство Алерта 
Год издания 2013 

Навчальний посібник підготовлено відповідно до діючої програми «Страхові послуги». У навчальному посібнику обґрунтовано теоретичні основи розробки, формування тареалізації страхової послуги на страховому ринку України. Основну увагу зосередженона висвітленні питань щодо надання страхових послуг з особистих та майнових видівстрахування й страхування відповідальності.
Послідовність викладання навчальногоматеріалу забезпечує можливість ознайомлення з широким спектром страхових послуг, які надаються на вітчизняному та світовому ринках страхування. Авторами начальногопосібника приділено значну увагу оволодінню студентами теоретичним матеріалом тапрактичними навиками страхової діяльності. З цією метою в кінці кожного розділу запропоновано студентам практикум для самостійного опрацювання.
Навчальний посібник розроблено для студентів вищих навчальних закладів економічних спеціальностей. Він може бути корисним для викладачів, слухачів шкіл та інститутів підвищення кваліфікації, працівників страхових компаній, а також всіх тих, хто цікавиться проблемами та перспективами розвитку страхової справи.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов